Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KLAUZULA INFORMACYJNA - ART. 13 RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AFARM SP. Z O.O. z siedzibą w Zgierzu mieszczącą się pod adresem 95-100 Zgierz przy ul. Parzęczewska 35 (dalej jako „ADO”).

2. ADO wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem iod@e-diabetyczni.pl

3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie zostały pozyskane z formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie https://e-diabetyczni.pl/pl/basket/noreg?

4. W formularzu rejestracyjnym dane osobowe są gromadzone przetwarzane wyłącznie w celach związanych z prawidłową realizacją zamówienia

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych lub do czasu zakończenia realizacji usługi.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych;

8. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pan/Pani uprawniona do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.

9. W dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

10. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

11. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne jednakże konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia usługi.

12. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl