Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Sensory oraz transmitery CGM - Ciągłego Monitorowania Glikemii

Uprawnieni do refundacji elektrod (sensorów) i transmiterów do CGM są tylko pacjenci do ukończenia 26 roku życia. Pacjent ze zleceniem refundacyjnym dopłaca 30%.

P.135 Sensor do CGM - przysługuje 4szt. na miesiąc (pełnopłatny koszt 600zł). Po refundacji miesięczny koszt 4 sensorów to 180zł.

P.136 Nadajnik/Transmiter CGM - przysługuje 1szt. na 8 miesięcy i po refundacji jest to koszt 300zł

KOMPATYBILNOŚĆ

Sensor Enlite™ w połączeniu z nadajnikiem MiniLink™  jest kompatybilny z pompami Medtronic MiniMed™ Veo™ oraz MiniMed™ Paradigm™ REAL-Time (722).

Sensor Guardian™ (3) natomiast z Transmiterem Guardian™ Link 3 jest łączony tylko z systemem MiniMed™ 640G.

Zlecenia realizujemy do przedostatniego roboczego dnia miesiąca

 

 

Elektrody CGM oraz Transmitery

Elektrody GCM i oraz transmitery, które ułatwią ci życie

Życie osób chorych na cukrzycę staje się coraz bardziej komfortowe. Jeszcze niedawno pomiary wykonywane były tylko glukometrem, kilka razy na dobę. Nie dawało to obrazu tego, jakie wartości cukru utrzymują się we krwi przez dobę. Teraz elektrody GCM oraz transmitery przychodzą z pomocą. Umieszczane pod skórą, badają stężenie cukru co 5 minut. Przekazują wartość do czytnika, który pokazuje zaktualizowaną wartość.

Najlepszej jakości elektrody GCM oraz transmitery w naszej ofercie!

Oferujemy ci sprzęt, który tak mocno ułatwi ci życie. Elektrody GCM oraz transmitery, które znajdziesz w naszym sklepie to sprzęt najwyższej jakości. Każdy z transmiterów kompatybilny jest z pompą innego producenta. Dzięki temu jest szansa, że dopasujesz coś do swojej pompy insulinowej. Elektrody z naszej oferty także różnią się od siebie, dowiedz się więc, która jest odpowiednia dla ciebie. Przed zakupem zapoznaj się z warunkami refundacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl